Адаптери опору/обманки PHILIPS LUM12956X2 Canbus для LED ламп R5W/T10/W5W/Feeston (2 шт)
У деяких автомобілях, обладнаних системою контролю CANBus, у разі встановлення світлодіодних ламп на панелі приладів можуть з’являтися сигнали про помилки. Такі сигнали про помилки унаслідок хибної діагностики системи CANBus можна скасувати за допомогою приглушувача попереджень світлодіодів Philips.
Робоча напруга: 12V.
Тип ламп: R5W/T10/W5W/Feeston/C5W.
Термін експлуатації: 3000год.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Світлодіодна |
| Гарантия | 12 місяців |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/комлект |
| Мощность, W | 5W |
| Назначение | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Тип лампы | R5W/T10/W5W/C5W/Festoon |
Информация для заказа
- Цена: 362 ₴








