Світлодіодна лампа TBS T5 6 SMD 2016 (W1,2W) W2x4,6d панель приладів, кнопка WHITE 12V


14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Код: 00-00020508
+380 (99) 007-48-07
Дмитро- +380 (68) 442-49-15 Дмитро
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ми пропонуємо широкий асортименти світлодіодних автомобільних ламп додаткового освітлення.
Автолампи LED незаперечно виграють у порівнянні з класичними та давно звичними автомобільними лампами.
Будучи повним аналогом за конструктивом та типом цоколя, лампа LED забезпечить ряд переваг:
- мале енергоспоживання;
- рівний світловий потік із значно вищою яскравістю порівняно зі стандартними автолампами;
- робота на повну потужність із першої секунди;
- абсолютну екологічність та безпеку у разі пошкодження;
- довгий термін служби.
Слід зазначити, що покупка світлодіодних ламп не потребує великих витрат, оскільки на даний момент їхня ціна практично дорівнює цінам стандартних автомобільних ламп.
Світлодіодна лампа підсвічування панелі приладів Т5 2016-6 SMD біполярна.
Тип світлодіода: 2016.
Кількість світлодіодів: 6.
Потужність світлового потоку 360 лм.
Колір свічення: білий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TBS |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество диодов, шт | 6 |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | немає |
| Тип діодів | SMD 2016 |
| Тип лампы | T5 (W1,2W) |
| Цвет | Белый |
| Цоколь | T5 (W2x4,6d) |
Информация для заказа
- Цена: 14 ₴


