Світлодіодна лампа TBS T11 1 діод COB S8.5 31mm 12V White

LED лампа festoon для освітлення салону, багажника та номерного знака.
Розмір – 31 mm.
Повністю повторює форму звичайної лампочки розжарювання C5W.
Тип світлодіода – COB у скляній колбі.
Кількість світлодіодів – 1 плата COB.
Кут свічення: 360 градусів
Колір свічення - білий 6000K.
Потужність світлового потоку – 160 Lm.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TBS |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество диодов, шт | 1 |
| Количество ламп в упаковке | Без упаковки |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | немає |
| Тип діодів | COBalt |
| Тип лампы | C5W/C10W (SV8.5) |
| Цвет | Белый |
| Цоколь | T11 (SV8.5) |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴


