Указательная лампа накаливания OSRAM 2357A P30/8W Amber 12V BAY15d 10X5


135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Код: 2357A
+380 (99) 007-48-07
Дмитро- +380 (68) 442-49-15 Дмитро
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Osram - відомий бренд світлових рішень, заснований у 1919 році в Німеччині. З тих пір компанія стала провідним постачальником інноваційних світлових рішень для широкого спектру застосувань, включаючи автомобільне освітлення.
Характеристики
Напруга [В]:
12
Номінальна потужність [Вт]:
21/5, 30/8
виконання патрона:
BAY15d
УВАГА!
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до менеджера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 2357A |
| Производитель | osram |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3200 К |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Указательная |
| Гарантія | 14 дней |
| Количество ламп в упаковке | 10шт/коробка |
| Назначение | Вспомогательное освещение |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 30/8 |
| Серия | Standart |
| Тип лампы | P30/8W |
| Цоколь | P21/5W (BAY15d) |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


