Світлодіодна лампа StarLight T11 FTS суцільне світло 360° Festoon SV8.5 (C5W/C10W) WHITE 36mm 12V
Завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, світлодіод має хороше відведення тепла, запобігає розриву доріжок, що проводять, а також має ряд переваг:
- компактність;
- довговічність;
- економічність;
- працюють при низькій напрузі;
- широкий діапазон робочих температурах;
- Широкий колірний спектр;
- виділяє невелику кількість тепла;
- високий запас міцності.
Слід зазначити, що покупка світлодіодних ламп не потребує великих витрат, оскільки на даний момент їхня ціна практично дорівнює цінам стандартних автомобільних ламп.
Напруга живлення: 12V.
Тип діода: COB.
Кількість діодів, шт. - 1.
Довжина: 36мм.
Тип цоколя: S8.5.
Обманка: немає.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarLight |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество диодов, шт | 1 |
| Количество ламп в упаковке | 1 шт |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | немає |
| Тип діодів | COBalt |
| Тип лампы | C5W/C10W (SV8.5) |
| Цвет | Белый |
| Цоколь | T11 (SV8.5) |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴









