Указательные лампа накаливания OSRAM 5007-02B R5W 12V BA15s 10X2 Blister


55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Код: 5007-BLI2
+380 (99) 007-48-07
Дмитро- +380 (68) 442-49-15 Дмитро
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це лампи розжарювання серії Original від компанії Osram, відрізняються надійністю, великим терміном придатності і міцністю, витримуючи екстремальні навантаження і вібрацію. Тип лампи R5W, використовуються у зовнішньому освітленні, для підсвічування номерного знака, ліхтаря заднього ходу, покажчика бокового, заднього і переднього повороту, задніх протитуманних фар, денних ходових вогнів і стоп-сигналу.
При яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху. І у внутрішньому освітленні для підсвічування багажника. Установка досить проста, не займає багато часу і зусиль, не вимагає навичок електрика. Розміри стандартні, відповідають стандартам посадочних місць: загальна довжина 37,5 і діаметр колби 16 мм.
Цоколь лампочки BA15s байонетний з одним контактом, він вставляється і повертається на 90 градусів. Нитка розжарювання у вигляді однієї спіралі. Номінальна потужність в 5 Вт, дає досить хороше світіння, з силою світлового потоку 50 Лм, для виконання своєї функції.
Допустиме відхилення потужності ± 10%, а світлового потоку ± 20%. Призначені для транспортних засобів з напругою бортової мережі 12 В. Термін експлуатації 800 годин.
Ціна вказана за дві лампи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 5007-02B |
| Производитель | osram |
| Тип лампы | R5W |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3200 К |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Указательная |
| Гарантія | 14 дней |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/блистер |
| Назначение | Вспомогательное освещение |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 5W |
| Серия | Standart |
| Цоколь | T25 (BA15s) |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


