LED лампа моделі 180894000 від бренду Narva це світлодіодна лампа, яка послужить гарною заміною заводському освітленню, завдяки котрій поліпшується світловіддача та споживання електроенергії стає в десять разів менше.
Головна оптика: габарити. Задня оптика: задній хід, стоп, повороти, протитуманна. Світло даної лампи комфортне для очей, без мерехтіння. Для зовнішнього освітлення ця лампа відмінно працює в темний час доби або в погану погоду під час поїздки.
Дуже легко встановлюється, так як не вимагає додаткових навичок у електриці. Розмір моделі відповідає посадкового місця, через це лампа має повну сумісність з великою кількістю транспортних засобів. Конструкція доволі стійка до різних ударів і вібрацій, має хорошу теплопровідність, що збільшує строк служби в декілька разів.
Дана модель LED лампи має велику потужність і довгий строк експлуатації при її невеликих розмірах. Ця лампа забезпечує чіткі задні ліхтарі та стоп-сигнали, тому кожен раз, коли ви маневрує, інші водії бачитимуть вас відразу.
Тип лампи - P21W
Цоколь лампи - BA15s
Встановлюється дана LED лампа в транспортні засоби за напругою бортової мережі - 12В
Колір - білий
В комплекті - 2 лампи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Тип лампы | P21W |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Светодиодная |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/блистер |
| Назначение | Вспомогательное освещение |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 1,75 |
| Цоколь | T25 (BA15s) |
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴


